EvuygulamalarSaç rengini değiştirmeye yönelik uygulamalar.

Saç rengini değiştirmeye yönelik uygulamalar.

Reklam

Görünümdeki değişiklikler aynı zamanda hem heyecan verici hem de korkutucudur. Saçınızın rengini değiştirmeye veya yeni saç kesimi denemeye karar vermek göründüğü kadar zordur ve bunu yapmak çok cesaret gerektirir! Bu nedenle kullanın  saç rengini değiştirme uygulamaları  iyi bir seçenek olabilir.

Bu nedenle, daha fazlasını anlamanıza yardımcı olmak için  saçınızın rengini değiştirecek uygulamalar,  Bugünkü yazımı bu konuyla ilgili hazırladım. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? O halde şimdi beni takip edin!

Saç rengini değiştirmek için en iyi uygulamalar

Fabby Görünümü

Fabby Look size en cesur ve en parlak saç boyası renklerini getiriyor! Daha cesur bir şey istediğinizde ancak gerçek saçınızı kullanmak istemediğinizde, Fabby Look aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm gökkuşağı renklerine sahiptir:

  • Platin
  • Mor
  • pembe
  • Yeşil
  • Macenta
  • Turuncu
  • Kırmızı

Kurtarmaya gelme zamanınızın gelip gelmediğine karar vermenize yardımcı olması için her renkle deneyebileceğiniz 10'dan fazla saç stiliniz var. Farklı saç boyası renkleri ve hayal edebileceğiniz farklı saç görünümleriyle kısa saçların nasıl görüneceğini denemek için harika bir seçenek.

Reklam

YouCam Makyajı

Milyonlarca insan dünyanın en popüler güzellik editörünü indirdi. Birçok kişi, sosyal medya platformlarında paylaşmadan önce selfie çekmek ve anlık fotoğraflarını rötuşlamak için bu uygulamaya güveniyor. Nedeni oldukça basit: Mükemmel bir selfie için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

YouCam, eksiksiz bir güzellik düzenleme araçları seti sağlamanın yanı sıra yerleşik bir görüntü değiştirme işlevine de sahiptir. 

Bu fonksiyonla saçınızın rengini çekici bir salon stiliyle büyük ölçüde değiştirebilirsiniz. Yeni bir saç renginin nasıl görüneceğini görün ve en sevdiğiniz saç rengi uzmanına gösterin.

Reklam

YouCam, renk değiştirme aracına ek olarak saç stilinizi saniyeler içinde değiştirmenize olanak tanır. Denemek istiyorsanız bırakın, bu uygulama görünüşünüzü görselleştirmenize yardımcı olacaktır.

Bu uygulamada başka neler bulabilirsiniz? Harika bir kahraman gibi gözlerinizi düzenleyebilir, cilt sağlığını analiz edebilir ve yüzünüze rötuş yapabilirsiniz.

Faset 2 

FaceTune 2, özçekimlerinizi geliştirecek güçlü bir fotoğraf düzenleyicidir. Google Play Store'da 50 milyondan fazla tek başına indirmeyle, Instagram için anlık görüntüler almak üzere sanal görüntü değiştirici stüdyonuz olarak hareket edebilirsiniz. 

Reklam

Filtre uygulamak veya görselleri düzeltmek istiyorsanız bu uygulamada ihtiyacınız olan her şey var.

Evet, saçınızın rengini değiştirmek için iyi bir mobil uygulama. Bir görüntü seçin ve favorilerinizden bir rengi ayarlayın. 

Yaratıcılığınızla oynayın ve görünümünüzü iyileştirmenin en iyi yolunu bulun. Sonuçtan memnun kalırsanız galeriye kaydedebilir veya sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Ayrıca FaceTune 2, koyu bordodan sıcak kahverengiye kadar geniş bir saç rengi koleksiyonuna sahiptir. Seçmeden önce rengin doğru olduğundan emin olun.

Fabby Görünümü

Milyonlarca kişinin güvendiği Fabby Look, Android ve iPhone için tasarlanmış saç rengini değiştirmeye yönelik harika uygulamalardan biridir. 

Yeni saç renklerini test etmek, bu mobil uygulamada bulunan çoklu trend stilleri, canlı renk değişimi ve kullanışlı bir paylaşım aracı gibi kullanımı kolay özelliklerle basitleştirilmiştir.

Macenta, esmer, pembe ve diğer renkler gibi saçınıza uygulayabileceğiniz 10'dan fazla popüler ve zarif stili bulun. 

Fabby Look, saçınızın rengini gerçek zamanlı olarak değiştirmenize olanak tanıyan canlı renk değişimini vurgular. Renginizle denemeler yapın ve görünümünüzü sanal olarak iyileştirin.

En iyileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?  kürk rengini değiştirmek için uygulamalar? Bu yüzden blogdaki diğer makaleleri takip ettiğinizden emin olun, keyif alacağınız birçok başka haberim var!

Reklam
İlgili Makaleler

popüler