Kullanım Şartları

PlusMob web sitesine girerek, bu kullanım koşullarını ve ilgili tüm yasa ve düzenlemeleri kabul etmiş ve yürürlükteki yerel yasalara uyma sorumluluğunuzun bulunduğunu kabul etmiş olursunuz. Bu koşulları kabul etmemeniz durumunda siteye erişmeniz veya siteyi kullanmanız yasaktır. Bu web sitesindeki içerikler mevcut fikri mülkiyet ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Lisans Verilmesi
PlusMob size, sitede mevcut olan materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan görüntüleme amacıyla geçici olarak indirme hakkını verir. Bu imtiyaz mülkiyet hakkı değil kullanım hakkıdır. Yapmamalısın:

  • Materyalleri değiştirin veya kopyalayın;
  • Materyalleri ticari amaçlarla veya halka açık gösterim için (ticari veya başka türlü) kullanmak;
  • PlusMob web sitesinde bulunan herhangi bir yazılıma ters mühendislik veya kaynak koda dönüştürme girişiminde bulunmak;
  • Materyallerden her türlü telif hakkı bildirimini veya diğer mülkiyet göstergesini silin;
  • Materyalleri başka bir kişiye iletin veya materyalleri başka bir sunucuya kopyalayın.

Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak sonlandırılır veya PlusMob tarafından herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Materyalleri görüntülemeniz sona erdiğinde veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik veya basılı formatta indirdiğiniz tüm materyalleri silmelisiniz.

Sorumluluk reddi beyanı
PlusMob web sitesindeki materyaller "olduğu gibi" sağlanmaktadır. PlusMob, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesine ilişkin zımni garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder.

Yükümlülük Sınırlamaları
PlusMob veya tedarikçileri, PlusMob'daki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan hiçbir zarardan, bu tür zararların olasılığı önceden bildirilmiş olsa bile hiçbir durumda sorumlu tutulamaz. Yerel yasalar belirli garantilerin hariç tutulmasına veya dolaylı zararlara ilişkin sorumluluğun sınırlandırılmasına izin vermiyorsa, bu istisnalar ve sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Malzemelerin Hassasiyeti
PlusMob'un web sitesinde görünen materyaller teknik, dizgisel veya fotografik hatalar içerebilir. PlusMob, web sitesindeki materyallerin doğruluğunu, eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmez ve materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir, ancak materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmaz.

Bağlantılar
PlusMob kendisine bağlı sitelerin tamamını incelememiştir ve harici sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi sitenin PlusMob tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen sitelerin kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır.

Şartlarda Değişiklikler
PlusMob, bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu kullanım koşullarının en son versiyonuna bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

Uygulanabilir yasa
Bu şartlar ve koşullar PlusMob yasalarına tabidir ve yerel mahkemelerin münhasır yargı yetkisine geri dönülemez bir şekilde izin vermiş olursunuz.